Menu
Klubbens kampe (7 dage frem)
September 2020
26.
lørdag
10.00
BBB
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 26/9 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
Brenderup IF
VVS FYN ARENA – Morud
26.
lørdag
10.30
Allesø GF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 26/9 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
BBB
VVS FYN ARENA – Morud
26.
lørdag
10.30
Dalum IF
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge B (2010) 8M - 26/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
BBB
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
26.
lørdag
11.00
Otterup B & IK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 26/9 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
BBB
VVS FYN ARENA – Morud
26.
lørdag
11.00
BBB
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge B (2010) 8M - 26/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
OB
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
26.
lørdag
12.00
BBB
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 26/9 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
Morud IF
VVS FYN ARENA – Morud
26.
lørdag
12.00
BBB
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge B (2010) 8M - 26/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
Dalum IF
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
26.
lørdag
12.30
OB
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge B (2010) 8M - 26/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
BBB
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
26.
lørdag
13.00
MG & BK
livescore
3 - 8
Herrer
U13
U13 drenge 8M M/A (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
BBB/SB (1)
MG & BK.s anlæg
26.
lørdag
14.00
FC Skanderborg
livescore
1 - 5
Herrer
U14
U14 drenge Liga 2A (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 612
Fælleden kunstgræsbane
BBB/SB
Fælleden kunstgræsbane
26.
lørdag
15.30
BBB
UDS
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2020 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
Fraugde G & IF (2)
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
27.
søndag
10.00
BBB
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 27/9 • Pulje 1
Campus Road
Dalum IF (1)
Campus Road
27.
søndag
10.00
BBB
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 27/9 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Bellinge Stadion
27.
søndag
10.00
BBB
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M 27/9 • Pulje 3
Svendborg Idrætscenter
Hesselager Fodbold
Svendborg Idrætscenter
27.
søndag
10.00
OB (2)
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 27/9 • Pulje 2
Home Tarup Park
BBB
Home Tarup Park
27.
søndag
10.00
BBB
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 27/9 • Pulje 5
Højby Skole
FC Odense (1)
Højby Skole
27.
søndag
10.12
Sanderum BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 11: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
BBB (1)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
10.24
BBB (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 10: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
Tommerup BK (1)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
10.30
Dalum IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M 27/9 • Pulje 3
Svendborg Idrætscenter
BBB
Svendborg Idrætscenter
27.
søndag
10.36
BBB (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 11: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
S.K.F.I.F. (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
10.36
BBB (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 11: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
S.K.F.I.F. (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
10.45
BBB
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 27/9 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
Bellinge Stadion
27.
søndag
10.45
Højby S & G (1)
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 27/9 • Pulje 5
Højby Skole
BBB
Højby Skole
27.
søndag
10.48
S.K.F.I.F. (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 10: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
BBB (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
10.48
S.K.F.I.F. (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 10: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
BBB (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
11.00
Dalum IF
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2005) - Efterår 2020 • Pulje 1
Dalum Stadion
Bane 4
BBB
Dalum Stadion
Bane 4
27.
søndag
11.00
B1913
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 27/9 • Pulje 1
Campus Road
BBB
Campus Road
27.
søndag
11.00
Aarslev BK
Herrer
U14
U14 drenge M (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1
Netplan Arena
BBB/SB
Netplan Arena
27.
søndag
11.00
Allested U & IF
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M 27/9 • Pulje 3
Svendborg Idrætscenter
BBB
Svendborg Idrætscenter
27.
søndag
11.00
Tarup/Paarup IF
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 27/9 • Pulje 2
Home Tarup Park
BBB
Home Tarup Park
27.
søndag
11.12
O K S (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 10: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
BBB (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
11.15
BBB
Omklædningsrum 3
Herrer
U12
U12 drenge 8M A (født 2009) - Efterår 2020 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
Sanderum BK
Omklædningsrum 4
Bellinge Stadion
Bane 4 - 8 mands
27.
søndag
11.24
BBB (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 11: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
O K S (3)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
11.30
Dalum IF (1)
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 27/9 • Pulje 1
Campus Road
BBB
Campus Road
27.
søndag
11.30
Stjernen BK
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 27/9 • Pulje 1
Bellinge Stadion
BBB
Bellinge Stadion
27.
søndag
11.30
BBB
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 27/9 • Pulje 2
Home Tarup Park
Dalum IF (1)
Home Tarup Park
27.
søndag
11.30
BBB
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 27/9 • Pulje 5
Højby Skole
FC Odense (2)
Højby Skole
27.
søndag
11.48
BBB (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 10: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
OB (2)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
11.48
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 11: Sanderum - mødetid 9:45
Vestfalen Stadion
BBB (1)
Vestfalen Stadion
27.
søndag
12.00
BBB
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2011-2012) 5M 27/9 • Pulje 3
Svendborg Idrætscenter
Fortuna Svendborg
Svendborg Idrætscenter
27.
søndag
12.00
BBB
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 27/9 • Pulje 2
Home Tarup Park
Marienlyst
Home Tarup Park
27.
søndag
12.30
BBB
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 27/9 • Pulje 1
Campus Road
B1913
Campus Road
27.
søndag
13.00
Munkebo BK
Herrer
U13
U13 drenge 8M B (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 1
Munkebo Idrætscenter
BBB/SB
Munkebo Idrætscenter
28.
mandag
18.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U14
U14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
BBB/SB
Nr.Aaby Idrætspark
29.
tirsdag
17.30
BBB
Omklædningsrum 1
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (født 2009) - Efterår 2020 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
Glamsbjerg IF
Omklædningsrum 2
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
29.
tirsdag
18.00
BBB/SB
Omklædningsrum 1
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 964
Bellinge Stadion
Kunstbane 3 - 8M (2x 5M ))
Stjernen BK.
Omklædningsrum 3
Bellinge Stadion
Kunstbane 3 - 8M (2x 5M ))
30.
onsdag
17.45
Kildemosens BK
Herrer
M+55
Super Masters - Efterår 2020 • Pulje 1
Kildemosens anlæg
BBB
Kildemosens anlæg
30.
onsdag
18.30
Verninge IF (1)
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 2
Verninge Stadion
BBB
Verninge Stadion
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik, så vi kan forbedre det både for dig og for andre. Denne information deles med tredjepart. Læs mere om cookies.